O firmie

Metris Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy z siedzibą w Danii. Profil działalności wszystkich firm w grupie jest zbliżony, jednak każdy z europejskich oddziałów dostosował swoją ofertę do potrzeb lokalnego rynku. Działanie w międzynarodowej grupie daje nam możliwość wymiany doświadczeń i szybkiego rozwoju.

Metris jako niezależna jednostka funkcjonuje w Polsce od 2012 roku. Od tamtego czasu wykonaliśmy kilka tysięcy statycznych i dynamicznych próbnych obciążeń pali. Działalność zaczynaliśmy od badań wykonywanych głównie dla firm geotechnicznych polegających na kontroli jakości wykonania pali, a także kontrolowaniu przemieszczeń obudów wykopów za pomocą inklinometrów oraz pomiaru wibracji przy wprowadzaniu w grunt elementów – np. pale prefabrykowane czy grodzice.

Metris-team

O firmie

Na przestrzeni lat zaobserwowaliśmy, że świadczone przez nas usługi  mogą mieć dużo szersze zastosowanie w różnych obszarach budownictwa i nie tylko. Chcąc dostosować się do oczekiwań naszych klientów uzupełniliśmy ofertę o dodatkowe pozycje. Stale staramy się rozwijać, dbać o stan naszej wiedzy oraz używać najwyższej jakości urządzeń pomiarowych, gdyż naszym zdaniem są to pozycje, na których nie można oszczędzać.